Drukarnia Kluczbork

Drukarnia Prudnik zaprasza do skorzystania z usług drukarskich i poligraficznych wszystkich zainteresowanych, zarówno z Prudnika, jak i Kluczborka i dowolnego innego miejsca. Zapraszamy zarówno do kontaktu osobistego, jak mailowego – odległość nie jest dla nas problemem, z większością klientów pracujemy online i wysyłamy wydruki pod wskazany adres.

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie wydrukować kilka wizytówek, czy większy nakład broszur, dobierzemy odpowiednie materiały i technologię, by zapewnić najlepszą jakość i cenę. Drukujemy zarówno cyfrowo, jak i offsetem, nie ogranicza nas też format – drukujemy również wielkoformatowe banery.

Jedną z naszych specjalizacji jest druk reklamowy. Wykonujemy zlecenia na wizytówki, ulotki, plakaty czy teczki firmowe, a także katalogi, gazetki i różnego rodzaju broszury. Oprócz banerów i druku na twardych powierzchniach drukujemy także na folii samoprzylepnej, którą oklejamy samochody. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty wydane przez czołowych na świecie producentów folii, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość aplikacji i trwałość tak wykonanej reklamy.

Zapraszamy do współpracy także wydawnictwa – oferujemy pełen zakres usług poligraficznych, łącznie ze składaniem i oprawą książek, katalogów czy albumów.

Wiemy też, jak ważna jest dbałość o środowiska. Dlatego oferujemy szeroki wybór papierów z certyfikatem FSC®, a do druku na banerach i nietypowych materiałach używamy ekosolwentu – technologii przyjaźniejszej dla środowiska i zapewniającej wyższą jakość druku niż tzw. hard solvent.

Poza drukiem zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej technologii, a jeżeli nie macie gotowego projektu do wydrukowania, możecie zlecić wykonanie go naszym grafikom. Również jeżeli macie projekt, ale chcielibyście się upewnić, czy jest dobrze przygotowany, chętnie go przejrzymy i w razie potrzeby skorygujemy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat współpracy, zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

kontakt