Drukarnia - województwo opolskie

Drukarnia Prudnik, jako jedna z najlepszych drukarni w województwie opolskim, świadczy usługi na terenie całego regionu, a także poza nim. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług poligraficznych i drukarskich. Opracujemy, przygotujemy i zrealizujemy projekt na każdym wskazanym przez klienta etapie – przyjmujemy gotowe grafiki, a w razie potrzeby przygotujemy projekt lub pomożemy przygotować pliki do druku. Wydrukujemy we wskazanej przez klienta technologii lub zasugerujemy optymalne rozwiązania, a w razie potrzeby oferujemy pomoc wszędzie tam, gdzie okaże się potrzebna.

Myślicie, że niemożliwe jest połączenie szybkiego i dobrego druku? Nic bardziej mylnego! W Drukarni Prudnik nie tylko oferujemy najwyższa jakość wydruków, ale także dbamy o to, by czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Dzięki temu wielu zadowolonych klientów wraca do nas i poleca nas innym.

Druk to nasza pasja – odwiedźcie nas i przekonajcie się sami!

Druk cyfrowy – Opole

Świadczymy usługi nie tylko na terenie Opola i województwa opolskiego, ale także w całej Polsce – i nie tylko. Ze znaczną ilością naszych klientów pracujemy online – dlatego jeżeli nie możecie nas odwiedzić osobiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Oferujemy najwyższej jakości druk nie tylko na różnych typach papieru, ale też na folii, tworzywach sztucznych czy twardych powierzchniach. Dzięki temu możliwe jest naniesienie pożądanego projektu na każdą powierzchnię.

Dokładna cena druku zależy od wielu czynników, takich jak gramatura i rodzaj papieru, dodatkowe techniki uszlachetniania i ilość egzemplarzy – zachęcamy więc do kontaktu w sprawie szybkiej wyceny i ustalenia szczegółów współpracy. Przykładowo wizytówki drukujemy już od 20 zł netto (24,60 brutto), ulotki od 67 zł (82,41 brutto), a banery – od 19 (23,37 brutto). Zapewniamy przy tym najwyższą jakość i wsparcie, a do tego pewność, że w maksymalnym stopniu obniżamy negatywny wpływ na środowisko dzięki stosowaniu nieszkodliwych farb i papieru z certyfikatem FSC®.

kontakt