Drukarnia Nysa

Drukarnia Prudnik świadczy usługi nie tylko dla okolic Prudnika i Opola, ale całego kraju – i nie tylko – nasi klienci pochodzą np. z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Izraela. Jako jedna z najlepszych drukarni w województwie, a być może i w Polsce, współpracujemy z klientami z różnych miejsc, oferując kompleksową obsługę w zakresie druku i usług poligraficznych – w tym projektowania graficznego, przygotowania do druku czy oprawiania i składania gotowych nakładów. Dzięki doświadczeniu, kompetencjom pracowników i najlepszych maszynach jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość w uczciwych cenach.

Drukujemy w każdym możliwym formacie i na każdej powierzchni – a jeżeli tak się składa, że nie da się na niej drukować, naniesiemy na nią baner lub okleimy. Nasi pracownicy mają doświadczenie i kwalifikacje potwierdzone przez wiodących na świecie producentów podłoży samoprzylepnych.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi wydruk książek i wszelkich pokrewnych form, takich jak broszury, katalogi czy gazetki lub kalendarze książkowe. Drukujemy także materiały typowo reklamowe lub informacyjne, takie jak teczki, papier firmowy, ulotki, plakaty czy roll-upy, a także tablice informacyjne, banery i różnego rodzaju naklejki, od małych naklejek wielkości wizytówki aż po takie przeznaczone na samochody czy witryny sklepów.

Drukarnia Prudnik dąży też do działania w zgodzie z naturą – dlatego eliminujemy szkodliwe materiały, posługujemy się technologią ekosolwentową i zachęcamy klientów do wybierania papierów z certyfikatem FSC®, czyli pozyskiwanych z poszanowaniem dla przyrody i w zrównoważony sposób.

Współpracujemy z wieloma firmami wiodącymi w swoich branżach, takimi jak Geberit, Ikea, ING czy Nolte Küchen, a wielu zadowolonych klientów wraca do nas i poleca nas innym.

W zależności od rodzaju realizacji i nakładu posługujemy się technologią cyfrową lub offsetową – w razie wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Nieważne więc, czy szukacie drukarni w Nysie, czy gdziekolwiek indziej – zapraszamy do współpracy z nami. Jeżeli nie możecie przyjść do nas osobiście, to żaden problem – z wieloma naszymi klientami współpracujemy online, a gotowe wydruki wysyłamy w dowolne miejsce na świecie.

kontakt