Druk teczek firmowych i ofertowych

teczki-firmowe

Teczki firmowe, czyli z logo lub wybranym nadrukiem są niezbędnym elementem wizerunku firmy. Świadczą o profesjonalizmie i dbałości o szczegóły, takie jak sposób przechowywania i przekazywania dokumentów. Przydają się również podczas rekrutacji i spotkań biznesowych – firmowy nadruk na teczce ułatwi kandydatowi lub kontrahentowi odnalezienie właściwych dokumentów w późniejszym terminie.

Teczki są nieocenione również podczas szkoleń i konferencji – umożliwiają uporządkowanie i sprawną dystrybucję różnych materiałów wręczanych uczestnikom. Do tego mogą być dyskretnym narzędziem promocji dzięki wizytówce wsuniętej w odpowiednie miejsce czy umieszczonemu nadrukowi.

Teczki ofertowe zgodnie z nazwą to teczki służące do wręczenia klientowi oferty, jaką do niego kierujemy. Niezależnie, czy chodzi o abonament na telefon czy kupno domu, klient doceni, jeżeli nie będzie musiał po spotkaniu wracać ze stosem papierów, tylko z jedną teczką, w której wszystko jest elegancko uporządkowane.

Nasza drukarnia oferuje Ci także druk ulotek w wielu różnych formatach - sprawdź sam!

Druk papieru firmowego

Papier firmowy jest używany zarówno do notatek odręcznych, jak i ponownego zadrukowania. Można go zamówić w postaci notatnika lub ryzy, którą następnie można umieścić w drukarce. Faktury czy korespondencja wydrukowane na takim papierze będą wyglądały profesjonalnie i dodadzą firmie wiarygodności w oczach klientów i partnerów.

Najlepiej prezentuje się zestaw – papier firmowy i teczka firmowa, opcjonalnie notes, a do tego – jeżeli są to materiały szkoleniowe lub konferencyjne – odpowiednia personalizacja, czyli umieszczenie danych uczestnika na materiałach (na przykład imienne przywitanie w broszurze). Warto o nią zadbać, bo jeżeli znamy listę uczestników wcześniej, to nie stanowi problemu – a dzięki niej każdy uczestnik wydarzenia poczuje się w pewien sposób dostrzeżony i wyróżniony.

Jeżeli macie jakie pytania o personalizację lub przeciwnie – wszystko wiecie i chcielibyście zlecić nam druk teczek lub papieru firmowego, zapraszamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych informacji i przeprowadzimy wycenę.

kontakt