Drukarnia – wizytówki, naklejki, etykiety, ulotki

wizytowki
wizytowki-1
wizytowki-2

Drukujemy w każdym formacie – od wizytówek po wielki format, każdemu poświęcając uwagę i staranność. Dokładamy wszelkich starań, by końcowy efekt był idealny.

Nie na darmo mówi się, że coś jest czyjąś wizytówką – te niewielkie arkusiki są niesłychanie ważnym elementem wizerunku. W Drukarni Prudnik dbamy o to, by Wasze wizytówki godnie Was reprezentowały i zachęcały klientów do kontaktu z Wami. Oferujemy druk wizytówek na różnych rodzajach papieru – kredowym, matowym lub błyszczącym, dodatkowo z możliwością uszlachetniania foliowaniem, lakierowaniem, złoceniem, lakierem 3D czy tłoczeniem.

Ulotki – zwłaszcza, jeżeli stanowią spójny zestaw z wizytówkami – są równie ważne. Wydrukowane na cieńszym niż wizytówki papierze są tańsze, a więc pozwalają na zwiększenie zasięgu po stosunkowo niskiej cenie. Oferujemy wydruk ulotek w każdym standardowym (i niestandardowym) formacie, a także – podobnie jak w przypadku wszystkich innych wydruków – projekt i przygotowanie do druku.

Naklejki przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba oznaczyć jakiś przedmiot lub miejsce znakiem firmowym lub określoną grafiką – ich zaletą jest szybki montaż na dowolnej powierzchni, precyzja wydruku i możliwość umieszczenia np. na szybie. Drukujemy naklejki różnych typów – na przezroczystej lub białej folii, Oferujemy także naklejki samochodowe wraz z montażem przeprowadzonym przez naszych fachowców, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zarówno druk, jak i aplikacja będą wykonane w pełni profesjonalnie. Wykonujemy etykiety produktowe rownież samoprzylepne na papierze i foliach. 

Nasza drukarnia oferuje także druk plakatów - zobacz sam.

Wizytówki ozdobne - projekt i druk

Wizytówki ozdobne to szczególna forma wyróżnienia swojej firmy – taka wizytówka może być bogato zdobiona lub przeciwnie – skromna i minimalistyczna.

Wizytówki ozdobne to uszlachetnione arkusiki wysokojakościowego papieru, często foliowane lub zaprojektowane tak, by w inny sposób wyróżniać się spośród innych.

Poza szeroką gamą technik uszlachetniania oferujemy także projektowanie wizytówek – możecie więc zamówić u nas projekt i wykonanie wszystkich materiałów reklamowych swojej firmy, co znacznie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.

kontakt