Drukarnia Namysłów

Jeżeli nie możecie znaleźć w Namysłowie drukarni, która spełnia Wasze oczekiwania, zapraszamy do nas! Mamy siedzibę w Prudniku, ale świadczymy usługi także dla osób i firm z Namysłowa – i nie tylko. Wielu naszych klientów współpracuje z nami online, a zrealizowane wydruki wysyłamy pod dowolny adres na całym świecie.

Drukarnia Prudnik to pełen pasji zespół z zapałem podchodzący do swojej pracy oraz najlepsze maszyny – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdy standardowy projekt, a także wiele niestandardowych. Być może jedynym, co nas ogranicza jest CMYK – dlatego prosimy o wysyłanie nam plików w tym profilu kolorów.

Oprócz druku oferujemy szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem do druku (w razie potrzeby łącznie z wykonaniem projektu) oraz wykończeniem, czyli przycięciem, poskładaniem i zszyciem lub sklejeniem. Niezależnie, czy zlecicie nam wydruk wizytówek, czy dużego nakładu broszur, dobierzemy odpowiednie materiały i technologie. Chętnie przejrzymy projekty pod kątem poprawności i naniesiemy ewentualne poprawki, jednak zawsze po konsultacji z klientem.

Zapewniamy profesjonalne wydruki reklamowe, informacyjne czy firmowe – od wizytówek po wielkoformatowe plakaty i banery. Dzięki połączeniu technologii cyfrowej i offsetowej drukujemy w dowolnym nakładzie – nawet w jednym egzemplarzu – i na każdej możliwej do zadrukowania powierzchni. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać również naklejki na samochody. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje potwierdzone certyfikatami od czołowych na świecie firm produkujących folie samoprzylepne, więc macie pewność, że umieszczą je na pojeździe precyzyjnie i sprawnie.

Częścią polityki Drukarni Prudnik jest dbałość o przyrodę – dlatego wydruki na banerach czy twardych powierzchniach wykonujemy w technologii ekosolwentowej, a klientom proponujemy papiery z certyfikatem FSC®, pochodzące ze zrównoważonej uprawy.

Wszystkich zainteresowanych wydrukami i usługami poligraficznymi zapraszamy do kontaktu – niezależnie od rodzaju zlecenia, z pewnością dobierzemy odpowiednie materiały i właściwą technologię.

kontakt