Drukarnia banerów

baner

Oferujemy wydruk banerów w każdym formacie, niezależnie od miejsca przeznaczenia – gwarantujemy dużą wytrzymałość zarówno we wnętrzach, jak i w charakterze reklamy zewnętrznej. Banery znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest łatwa w montażu i wytrzymała reklama – niezależnie, czy chcemy je umieścić gdzieś na stałe, czy wozić ze sobą i wielokrotnie montować i zdejmować, są niedrogą i wydajną formą promocji. Cechują się wyższą wytrzymałości na warunki atmosferyczne niż billboardy, a do tego można je wydrukować w takiej wielkości, by na przykład pokrywały całą ścianę budynku.

W naszej drukarni oferujemy Tobie również wydruk na papierze samoprzylepnym. Jeśli interesują Ciebie etykiety samoprzylepne, czytaj o tym więcej.

Wydruk banerów

Wydruk banerów polega na nałożeniu specjalnej farby na podłoże, a następnie laminowaniu całości. Drukarnia Prudnik stara się działać w sposób przyjazny dla środowiska, dlatego używamy farb ekosolwentowych, niezawierających szkodliwych substancji. Poza mniejszym wpływem na środowisko, technologia ekosolwentu pozwala na uzyskanie wyższej jakości wydruku – baner, nawet oglądany z bliska będzie więc prezentował się dobrze, bez nieostrych fragmentów czy rozmycia obrazu.

Koszt wydruku baneru zależy od czynników, takich jak jego wielkość czy podłoże. Oferujemy zarówno typowe banery na tkaninie 510 g, 450g jak też na tkaninie mesh 280 g – dzięki formie siateczki te ostatnie dobrze sprawdzają się na rusztowaniach i w miejscach wystawionych na silny wiatr – zwykły baner w takim miejscu mógłby zadziałać jak żagiel.

Aby efekt był optymalny, prosimy o przesyłanie plików w wysokiej rozdzielczości i w profilu kolorów CMYK – jeżeli otrzymamy je w profilu RGB możemy je przekonwertować, ale nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualną rozbieżność barw w stosunku do oryginału.

Zachęcamy do kontaktu z nami zarówno w sprawie zamówień, jak ewentualnych pytań dotyczących przygotowania plików i realizacji zamówień. Zapraszamy zarówno do kontaktu osobistego, jak mailowego – ze znaczną częścią naszych klientów współpracujemy online, a zrealizowane zamówienia wysyłamy w dowolne miejsce na świecie.

kontakt