Druk ulotek A5

ulotki
ulotki-1
ulotki-2

Ulotki – te niepozorne arkusze zadrukowanego papieru mają ogromne znaczenie w docieraniu do klientów, rozpowszechnianiu informacji czy udostępniania programu wydarzenia – programy wydarzeń festiwali czy konferencji często są rozdawane na ulotkach wydrukowanych na formacie A5, A6 lub DL. Dlatego, mimo że z założenia mają służyć krótko, warto zadbać o ich jakość.

Możecie być pewni, że dostarczone nam projekty zostaną wydrukowane z użyciem wysokiej klasy maszyn na dobrej jakości papierze. Nasz zespół zadba o udzielenie wszelkich wskazówek dotyczących przygotowania materiałów do druku, a jeżeli macie samą treść – opracujemy ją wizualnie, by dobrze prezentowała się na wybranym formacie.

W przypadku ulotki druk ma ogromny wpływ na wrażenie, jakie jej przekaz wywrze na odbiorcy. Zlecając nam druk ulotek macie pewność, że ich jakość będzie najwyższa.

Druk ulotek – A5, A6 czy DL?

Czym jest format A5 czy A6 raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć – każdy, kto chodził do szkoły miał zeszyty w którymś z tych formatów. Jeżeli jednak dotąd nie drukowaliście żadnych ulotek, mogliście nie spotkać się z czymś takim jak format DL (99x210mm) . Czy też raczej – mogliście nie spotkać się z nazwą, bo te charakterystyczne, podłużne ulotki, w postaci pojedynczej kartki lub składane – są właśnie w tym formacie. Chyba nie musimy dodawać, że wydrukujemy ulotki w dowolnym formacie, nie tylko spośród wymienionych powyżej?

W naszej firmie mamy możliwość także druku na naprawdę dużych formatach. Jeśli interesuje Cię druk wielkoformatowy, przeczytaj o tym więcej.

Drukarnia ulotek

Dbamy o to, by komunikacja z klientem była przejrzysta i zrozumiała. Dlatego w razie wątpliwości doradzimy, jak przygotować pliki do druku, a jeżeli nie potraficie tego zrobić – przygotujemy projekty za Was . Warto wiedzieć, że zarówno druk ulotek, jak książek czy wszelkich profesjonalnie drukowanych wydawnictw opiera się na innym schemacie kolorystycznym, niż znany z domowych komputerów RGB. Dlatego, jeżeli chcecie przygotować samodzielnie materiały, zadbajcie o to, by pliki miały profil kolorów ustawiony na CMYK – pozwoli to uniknąć rozczarowania wynikającego z różnicy kolorów po konwersji.

kontakt