Drukarnia Głubczyce

Szukacie drukarni w Głubczycach i nie znaleźliście takiej, która spełnia Wasze oczekiwania? Zapraszamy do Drukarni Prudnik. Jako jedna z najlepszych drukarni w województwie świadczymy usługi na terenie całego kraju – i nie tylko. Odległość nie jest dla nas przeszkodą – możecie wysłać nam pliki online, a gotowe wydruki wyślemy w dowolne miejsce na świecie. Współpracujemy w ten sposób z wieloma klientami – Wy też możecie się do nich zaliczyć!

Drukarnia Prudnik oferuje zarówno druk cyfrowy, jak i offset. Dzięki temu do każdego nakładu i rodzaju druku wybierzemy parametry zapewniające najlepszą jakość przy najkorzystniejszej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty druków reklamowych – niezależnie od formatu i nośnika. Drukujemy zarówno wizytówki, jak wielkie banery, na papierze i na plastiku czy folii samoprzylepnej. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty najpopularniejszych firm produkujących folie samoprzylepne, dzięki czemu macie pewność, że okleją dowolną powierzchnię zgodnie z wymaganiami. Jeżeli nie jesteście pewni, czy wasze pliki są przystosowane do druku, nasi graficy chętnie je sprawdzą, a w razie potrzeby – wykonają projekt od nowa.

Drukujemy nie tylko wizytówki i ulotki we wszystkich formatach, ale także gazetki, broszury i katalogi. Dlatego niezależnie od rodzaju kampanii, jej celu i potrzebnych materiałów – u nas możecie liczyć na najlepszy wydruk.

Oferujemy także wydruk książek, katalogów i albumów oraz pełen zakres usług poligraficznych, takich jak składanie, oprawianie i ewentualne uszlachetnianie. Zapraszamy do współpracy zarówno profesjonalne wydawnictwa, jak i wszystkich zainteresowanych wydaniem własnej książki – istnieje również możliwość wydrukowania jednego egzemplarza, np. księgi pamiątkowej czy albumu przeznaczonego na prezent.

Częścią naszej polityki jest dbanie o środowisko – dlatego polecamy szeroki wybór papierów z certyfikatem FSC® potwierdzającym zrównoważone wydobycie surowca, a do druku cyfrowego używamy farb ekosolwentowych – niezawierających szkodliwych dla środowiska związków chemicznych.

Jeżeli chcecie nawiązać współpracę lub macie jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu!

kontakt