Druk plakatów

plakaty

Jeżeli szukacie firmy, która profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie wykona dla Was druk plakatów lub fototapety, to dobrze trafiliście. Drukarnia Prudnik jest jedną z najlepszych w regionie drukarni wielkoformatowych, a dzięki współpracy online obsługujemy także klientów z innych miejsc w Polsce i na świecie.

Druk plakatów jest niezbędnym elementem prowadzenia każdej kampanii informacyjnej, reklamowej czy wyborczej. Posiadamy wszelkie niezbędne maszyny i umiejętności umożliwiające najlepszy wydruk gotowych projektów. W razie potrzeby chętnie doradzimy, jak przygotować plik do druku, a jeżeli nie macie projektu, wykonamy go za Was. Drukujemy plakaty we wszystkich możliwych formatach, od niewielkich, „słupowych” po wielkoformatowe billboardy. Oferujemy także druk plakatów dekoracyjnych, przeznaczonych do ozdabiania wnętrz. Drukujemy w najwyższej jakości już od jednego egzemplarza, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych wydrukiem plakatów – zarówno firmy, jak i osoby prywatne, którym zależy na wysokiej jakości wydruku.

Oferujemy także zaproszenia ślubne, urodzinowe - jeśli potrzebujesz wydruku zaproszeń, skontaktuj się z nami.

Plakaty lub ulotki na wybory ? - nie ma problemu - skontaktuj się z nami - przygotujemy ciekawą ofertę na druk materiałów wyborczych : info @ drukprudnik.pl

kontakt