Zaproszenia – drukarnia

zaproszenia

Organizując ważną uroczystość lub wydarzenie często chcemy podkreślić jego znaczenie wysyłając zaproszenia do osób, z którymi pragniemy się spotkać przy tej okazji. Tak samo, jak wydarzenie, także zaproszenie powinno być wyjątkowe i zachęcić gości do przyjścia. Zachęcamy do drukowania u nas zaproszeń na wszelkiego rodzaju wydarzenia, niezależnie od wielkości i rodzaju.

Wiadomo, że zaproszenie powinno być dobrze sformułowane i wydrukowane na eleganckim papierze o wysokiej jakości. Za treść zaproszenia nie odpowiadamy, natomiast zadbamy o to, by jego wygląd był na najwyższym poziomie. Możemy także zasugerować układ lub czcionkę, by pasowało do okoliczności – zaproszenie na ślub będzie wyglądało nieco inaczej, niż zaproszenie na wydarzenie biznesowe, ale w obu wypadkach ważny jest odpowiedni dobór papieru czy kroju pisma i ewentualnego uszlachetnienia.

Nasza drukarnia oferuje również druk książek, sprawdź sam.

Druk zaproszeń

Zaproszenia drukuje się w niewielkim nakładzie – nawet, jeżeli urządzamy wyjątkowo huczny ślub na kilkaset osób, to biorąc pod uwagę ilość wykorzystanych arkuszy, nakład i tak liczy się jako niski. Z tego powodu zaproszenia drukujemy w technologii cyfrowej, co pozwala na ich personalizację – to znaczy, że jeżeli dostarczycie nam listę gości, wydrukujemy dla każdego z nich osobne, imienne zaproszenie – dzięki czemu całość będzie wyglądać lepiej, niż przy ręcznym wpisywaniu, nie mówiąc o oszczędności czasu, który zajęłoby uzupełnianie pustych miejsc. Dlatego polecamy wydruk zaproszeń z personalizacją wszystkim osobom, którym zależy na oszczędności czasu.

Możliwość personalizacji dotyczy także oczywiście także innych druków – wszelkiego rodzaju materiałów biznesowych, konferencyjnych czy szkoleniowych.

Mamy szeroki wybór papieru o różnej gramaturze i zabarwieniu, a do tego możliwość uszlachetniania technikami takimi, jak złocenie czy tłoczenie. Chętnie doradzimy, jaka metoda najlepiej podkreśli charakter wydarzenia, a przy tym nada zaproszeniu niepowtarzalny wygląd. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów technicznych i wyceny.

Druk pocztówek

Pocztówki są miłym sposobem pozdrowienia kogoś z podróży. Nieważne, czy jesteśmy na drugim końcu świata, czy w sąsiednim województwie, często mamy ochotę wysłać pocztówkę do rodziny lub znajomych.

Wiemy, jak ważny jest druk pocztówek w procesie ich powstawania – że nawet najlepszy projekt, jeżeli zostanie kiepsko wydrukowany, nie zostanie doceniony. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość druku była doskonała.

Drukujemy pocztówki okolicznościowe, towarzyszące wydarzeniom czy festiwalom oraz klasyczne widokówki, a także karnety.

kontakt