Druk książek

katalogi
ksiazki-katalogi-1
ksiazki-katalogi-2
ksiazki-katalogi-3
ksiazki-katalogi-4

Podobno nie powinno się oceniać książki po okładce. Zgoda, bywają źle wydane znakomite książki i przeciwnie – świetnie wydane przeciętne czytadła. Nie zajmujemy się jednak krytyką literacką, a drukowaniem, składaniem i zszywaniem lub klejeniem gotowych egzemplarzy – i z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by efekt był idealny. Wierzymy, że każda książka zasługuje na staranny druk i oprawę.

Lubimy książki. Oczywiście, że lubimy – czytanie sprawia nam przyjemność, a zawodowo mamy z nimi do czynienia od zaplecza. Znamy je więc od podszewki i rozumiemy, jak jakość druku i szeroko pojętej poligrafii wpływa nie tylko na chęć przeczytania danej książki, ale też na odbiór jej treści. Dlatego oferujemy druk we wszystkich możliwych formatach i oprawach oraz na różnych rodzajach papieru – zwykłym, kredowym lub ekologicznym, by mógł stanowić spójną całość z treścią – niezależnie, czy akurat chodzi o podręcznik, reportaż czy beletrystykę.

Wydruk broszury

Broszura jest dobrym nośnikiem informacji o firmie i jej produktach lub usługach, pozwalającym na obszerne opisanie obszaru jej działalności. Wydrukujemy broszury w dowolnym formacie – od maleńkich, kieszonkowych po większe, umożliwiające wydrukowanie większych zdjęć lub obszernej treści.

W naszej drukarni oferujemy także druk na papierze ekologicznym. Dowiedz się więcej!

Wydruk katalogów

Katalogi są doskonałą formą prezentacji produktów lub usług wymagających znakomitej jakościowo ekspozycji. Wybór formy katalogu może nie jest najtańszą możliwą opcją, jednak najlepszą, gdy w grę wchodzi ukazanie wysokiej jakości zdjęć i zaprezentowanie się klientowi jako firma z klasą, oferująca usługi lub produkty najwyższej jakości - tak jak prezentowany katalog.

Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie szczegółów zlecenia, planowanego nakładu, terminów i kosztów – jest tak wiele możliwości, że nie sposób ująć wszystkie jako zamknięty cennik.

 

kontakt