Drukarnia reklam

Drukarnia Prudnik oferuje wszelkiego rodzaju wydruki reklamowe – od wizytówek i gazetek reklamowych, przez gazetki reklamowe aż po plakaty i billboardy. W razie potrzeby zapewniamy pomoc profesjonalnego grafika, który pomoże przygotować pliki do wydruku lub stworzy nowy projekt.

Wiemy, jak ważna jest reklama dla każdej firmy – dlatego stale doskonalimy zarówno park maszynowy, jak i własne kwalifikacje. Wszystko po to, by być w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom.

Każdy rodzaj materiałów reklamowych odznacza się nieco inną specyfiką. Inaczej zaprojektujemy wizytówkę, inaczej plakat – i to nie tylko ze względu na format. Druk i procesy końcowe postpress również przebiegają inaczej dla każdego z tych typów wydruku, a naszym zadaniem jest wysłuchanie oczekiwań klienta i zaproponowanie takiego rozwiązania, by efekt końcowy był jak najlepszy.

W naszej drukarni możemy wydrukować także wizytówki. Wypróbuj nas.

Gazetki reklamowe – druk

Wśród wydruków reklamowych, jakie oferujemy, ważne miejsce zajmują gazetki reklamowe. Dla wielu firm, zwłaszcza handlowych, jest to świetny sposób na zaprezentowanie swojej oferty w przejrzysty dla klienta sposób. Tak samo jak w przypadku innych naszych usług, oferujemy pomoc przy składzie i przygotowaniu do druku, by ostateczny efekt w całości spełniał oczekiwania klienta.

Gazetki reklamowe są także ważnym elementem wizerunku firmy – dlatego ważny jest nie tylko projekt – który w razie potrzeby wykonamy – ale też jakość papieru i wydruku, za które ręczymy.

Oferujemy także druk książek i katalogów – są to formy wymagające większego nakładu finansowego, jednak ich bardziej elegancka forma chętnie wybierana jest przez firmy z branży meblarskiej lub innych dziedzin związanych ze stylem życia, projektowaniem czy dobrym designem.

Reklama – Prudnik

Drukarnia Prudnik oferuje wydruki reklamowe dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko z województwa. O jakości naszego druku świadczy fakt, że wielu zadowolonych klientów do nas wraca i poleca nas innym. Współpracujemy z wieloma firmami wiodącymi w swoich branżach, dla których wysokiej jakości wydruk jest szczególnie istotny wizerunkowo.

kontakt