Druk wielkoformatowy – Opole

druk-wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy jest idealną opcją dla osób, którym zależy na dużej widoczności. Niezależnie, czy zlecicie nam baner na ogrodzenie, oklejenie wielkiej szyby czy jeszcze inne zamówienie, podejdziemy do niego z należytą uwagą i starannością.

Nasza drukarnia znajduje się w Prudniku, blisko Opola. Chętnie współpracujemy jednak także z osobami i firmami z innych regionów Polski i z zagranicy - zapraszamy zarówno do kontaktu osobistego, jak również telefonicznego lub mailowego.

Wydruki wielkoformatowe są świetną formą reklamy – nie tylko stacjonarnej, ale również mobilnej. Oklejenie samochodu, ciężarówki lub autobusu znacznie zwiększy widoczność firmy i pozwoli jej dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów. Wykonujemy wydruki zarówno na papierze i folii, jak i na innym podłożu, takim jak PCV, pleksi czy szkło – drukujemy na każdej powierzchni możliwej do zadrukowania, a większość niemożliwych – okleimy.

Banery wielkoformatowe

Banery wielkoformatowe są popularną formą reklamy – są widoczne z daleka, a do tego można ich używać wielokrotnie. Aby jednak pełniły swoją funkcję, powinny być wydrukowane na porządnym podłożu, dobrej jakości farbami. Ważne jest też odpowiednie przygotowanie projektu – jeżeli nie jesteście pewni, czy wybrany przez Was format pliku uda się wydrukować w dobrej jakości, skontaktujcie się z nami – chętnie pomożemy.

Jeśli zainteresował Ciebie wydruk banerów - czytaj to tym więcej na naszej stronie.

Drukarnia wielkoformatowa – Opole

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych drukiem wielkoformatowym – nie tylko z Opola i okolic – wiele zamówień omawiamy z klientami online i wysyłamy gotowe na wskazany adres.

Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości wydruk – oferujemy także profesjonalną aplikację, dzięki czemu zrealizowany projekt będzie idealnie przymocowany do podłoża. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty największych firm produkujących folie samoprzylepne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że reklama będzie wykonana idealnie – od wydrukowania aż po jej aplikację.

Wydruk fototapety

Dobrze wykonane fototapety potrafią być niesamowitą ozdobą wnętrza. Chętnie decydują się na nie miłośnicy podróży, ale także firmy, którym zależy na niebanalnej dekoracji. Mimo szerokiego wyboru gotowych tapet czasami chcemy, by była wykonana indywidualnie i np. z własną grafiką czy zdjęciem – chętnie pomożemy w realizacji takiego życzenia. Fototapety potrafią zarówno powiększać przestrzeń, jak i zastępować mało atrakcyjny widok za oknem lub jego brak. Szczególnie często możemy spotkać się z fototapetami w publicznych przestrzeniach, na przykład w hallach hotelowych lub w biurach, gdzie przełamują korporacyjną monotonię. Wydrukujemy dowolny obraz wskazany przez klienta, jednak aby efekt był zadowalający, radzimy wziąć pod uwagę parę wskazówek – wtedy fototapeta będzie prawdziwą ozdobą :) zdjęcie powinno być w wysokiej rozdzielczości upewnijcie się, że profil kolorów w Waszym pliku to CMYK – na co dzień oraz przy wykonywaniu zdjęć najczęściej używa się RGB, ale w profesjonalnym druku CMYK to podstawa Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów i wyceny.

Wydruk Roll-up w kasecie aluminiowej

Produkujemy również wydruki umieszczane w kasecie typu rollup - rozwijane do góry. Super wygodne do przewozu - dodajemy gratis torbe transportową, idealne na targi, spotkania i prezentacje biznesowe.

kontakt