Druk kalendarzy

kalendarze
kalendarze-spiralowane

Większość osób nie wyobraża sobie życia bez kalendarza – pozwala ułożyć plan dnia czy tygodnia i zaplanować zadania oraz spotkania. Dlatego kalendarz znajdziemy właściwie w każdym biurze, szkole czy domu – i z tego powodu kalendarze są tak chętnie wybierane jako powierzchnia reklamowa. To całoroczna reklama Twojej firmy ! 

Drukujemy zarówno kalendarze trójdzielne, jednodzielne jak też spiralowane czy plakatowe. Trójdzielne są najczęściej spotykane w biurach i urzędach – pozwalają ogarnąć wzrokiem kilka tygodni, co ułatwia planowanie. Mają też miejsce, które można zagospodarować reklamowo lub jako wizytówkę zakładu pracy, ale można w nim umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę. Przyjmujemy również zlecenia na dowolną ilość – u nas nie ma minimum, a więc możecie zamówić nawet jeden kalendarz – wydrukujemy go tak samo starannie, jak wielki nakład.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze z widokiem trzech miesięcy są nie tylko świetną formą reklamy firmy lub wizytówką instytucji, ale także praktycznym gadżetem ułatwiającym pracę. Wszędzie tam, gdzie wykonuje się długoterminowe projekty i dzieli zadania na etapy, taki kalendarz jest nieoceniony. Ze względu na uniwersalny format i standardowy układ, możliwe jest wydrukowanie nawet bardzo niewielkiego nakładu – już od jednej sztuki. Dlatego kalendarze trójdzielne nadają się zarówno jako upominki reklamowe, jak też element wystroju biura.

 

W naszej drukarni możesz także drukować reklamy, np. gazetki reklamowe. Dowiedz się więcej.

Oferujemy szeroki wybór papieru, dzięki czemu kalendarze możemy wydrukować na papierze o dowolnej gramaturze i zabarwieniu. Proponujemy również ekologiczny papier z certyfikatem FSC®, pozyskany z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Swoją ofertę kierujemy do wydawnictw i wszystkich zainteresowanych z całego kraju – z większością klientów pracujemy online i wysyłamy gotowy nakład w dowolne miejsce. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów technicznych i wyceny.

kontakt