Druk na papierze certyfikowanym

W naszej drukarni wiemy, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne. Wierzymy, że troska o przyrodę jest możliwa do pogodzenia z przystępnymi cenami i najwyższą jakością usług. Dlatego stosujemy farby, które nie zawierają szkodliwych związków, a materiały dobieramy tak, by były jak najmniejszym obciążeniem dla natury. Znaczna część używanego przez nas papieru posiada certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®, FSC® C148936 ) oznaczający, że surowiec użyty do druku pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej oraz innych kontrolowanych źródeł. Zamawiając wydruk swoich materiałów na takim papierze masz więc nie tylko gwarancję najwyższej jakości, ale też satysfakcję płynącą z dbałości o zasoby naturalne.

Papier certyfikowany nie ustępuje jakością konwencjonalnemu, do tego często nie ma różnicy w cenie między realizacją projektu na papierze z certyfikatem, a na tym bez – dlatego tym bardziej warto zdecydować się na rozwiązania sprzyjające ochronie przyrody i zagrożonych gatunków. Na papierze certyfikowanym drukujemy m.in.  instrukcje, ulotki, katalogi oraz inne według zapotrzebowania klientów. 

W naszej drukarni umożliwiamy także certyfikowany FSC  druk teczek firmowych i ofertowych. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób to robimy.

Jeżeli macie nietypowe zamówienie, również zapraszamy do kontaktu – istnieje tak wiele możliwych do zrealizowania konfiguracji, że nie sposób wymienić ich wszystkich.

kontakt