Druk na papierze ekologicznym

W Drukarni Prudnik wiemy, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne. Wierzymy, że troska o przyrodę jest możliwa do pogodzenia z przystępnymi cenami i najwyższą jakością usług. Dlatego stosujemy farby, które nie zawierają szkodliwych związków, a materiały dobieramy tak, by były jak najmniejszym obciążeniem dla natury. Znaczna część używanego przez nas papieru posiada certyfikat FSC przyznany przez Forest Stewardship Council® oznaczający, że surowiec użyty do druku pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Papier oznaczony tym certyfikatem jest pozyskiwany bez nadmiernej eksploatacji i wylesienia. Zamawiając wydruk swoich materiałów na takim papierze masz więc nie tylko gwarancję najwyższej jakości, ale też satysfakcję płynącą z dbałości o zasoby naturalne.

Papier ekologiczny nie ustępuje jakością konwencjonalnemu, do tego często nie ma różnicy w cenie między realizacją projektu na papierze z certyfikatem, a na tym bez – dlatego tym bardziej warto zdecydować się na rozwiązania sprzyjające ochronie przyrody i zagrożonych gatunków.

W naszej drukarni umożliwiamy także druk teczek firmowych i ofertowych. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób to robimy.

Jeżeli macie nietypowe zamówienie, również zapraszamy do kontaktu – istnieje tak wiele możliwych do zrealizowania konfiguracji, że nie sposób wymienić ich wszystkich.

kontakt