Drukarnia Strzelce Opolskie

Szukacie drukarni w Strzelcach Opolskich? Świetnie trafiliście! Drukarnia Prudnik jest jedną z najlepszych drukarni w województwie, a prawdopodobnie i w kraju. Świadczymy usługi drukarskie i poligraficzne dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od miejsca zamieszkania czy prowadzenia działalności. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji do druku, a dzięki najnowszym maszynom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

Nasza oferta druku reklamowego obejmuje między innymi gazetki, broszury i katalogi, a także ulotki, wizytówki i banery wielkoformatowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować kompletną oprawę wizualną praktycznie każdego przedsiębiorstwa.

Oprócz tego oferujemy druk papieru firmowego, kopert i wizytówek, a także tabliczek informacyjnych czy gadżetów reklamowych. W razie potrzeby dokonamy niezbędnych poprawek w pliku, by dostosować projekt do druku.

Oferujemy zarówno druk cyfrowy, jak też offset. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wydruku już od jednego egzemplarza, a w razie potrzeby wykonać nawet wielki nakład. Nasze urządzenia umożliwiają nam drukowanie na wszelkich typowych powierzchniach, takich jak papier, folia, plastik czy szkło – a jeżeli potrzebne jest zadrukowanie powierzchni, na której nie da się drukować, nasi pracownicy wykonają profesjonalne oklejanie.

Zapraszamy do współpracy także wydawnictwa i wszystkich zainteresowanych drukiem książek, katalogów czy broszur – oferujemy pełen zakres usług poligraficznych, w tym składanie i oprawianie.

Staramy się ograniczać szkodliwy wpływ na środowisko – dlatego korzystamy z technologii ekosolwentowej, przy okazji zapewniającej wyższą jakość druku. Oferujemy także szeroki wybór papierów z certyfikatem FSC® potwierdzającym zrównoważone i przyjazne dla środowiska pozyskanie surowca.

W naszej ofercie znajduje się między innymi druk na papierze ekologicznym - przeczytaj więcej o naszych usługach.

Współpracujemy z wieloma firmami wiodącymi w swoich branżach i cieszy nas to, że klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami i polecają nas innym. Zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy.

kontakt