Drukarnia Kędzierzyn Koźle

Drukarnia Prudnik zaprasza wszystkich z województwa opolskiego do skorzystania z usług drukarskich i poligraficznych. Jako jedna z najlepszych drukarni w województwie świadczymy usługi dla osób i podmiotów z całego kraju – i nie tylko. Odległość nie stanowi dla nas przeszkody – możecie wysłać nam swoje pliki mailem, a my wyślemy wydruki pod dowolny adres.

Zajmujemy się praktycznie każdym możliwym rodzajem druku: cyfrowym i offsetem, nisko- i wysokonakładowym, mało- i wielkoformatowym. Drukujemy na papierze, folii, szkle i plastiku – a powierzchnie, na których nie da się drukować, oklejają nasi pracownicy certyfikowani przez najważniejsze firmy produkujące folie samoprzylepne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą druków reklamowych – od wizytówek po wielkoformatowe banery. W każdym wypadku dokładamy wszelkich starań, by realizacja była jak najlepsza, a dodatkowo oferujemy wiele technik uszlachetniających papier: złocenie, srebrzenie czy tłoczenie, a także wiele innych.

Realizujemy także zamówienia na wydruki wielokartkowe i wieloarkuszowe: gazetki, broszury, katalogi i książki. Połączenie technologii cyfrowej z offsetem umożliwia nam wydrukowanie już jednego egzemplarza, więc zapraszamy do współpracy zarówno wszystkich planujących wielkie nakłady, jak drobnych wydawców oraz osoby pragnące wydrukować jeden lub kilka egzemplarzy.

Drukarnia Prudnik zajmuje się także drukowaniem kartek okolicznościowych: zaproszeń ślubnych, menu, programów wydarzeń czy papieru firmowego. Również w tym wypadku oferujemy techniki uszlachetniania papieru.

Wszystkie pliki, które mają zostać wydrukowane, sprawdzimy pod kątem poprawnego przygotowania do druku, w razie potrzeby skorygujemy, a jeżeli nie macie projektów, nasi graficy mogą je przygotować.

Ważną częścią polityki naszej firmy jest dbałość o przyrodę – dlatego zachęcamy klientów do wybierania spośród papierów z certyfikatem FSC® potwierdzającym zrównoważone pozyskanie drewna z poszanowaniem lasów.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy, a jeżeli macie jakiekolwiek pytania – chętnie na nie odpowiemy!

kontakt