Wydruki, etykiety samoprzylepne – druk

Oferujemy wydruk naklejek i etykiet na papierze i foliach samoprzylepnych. Dobrej jakości etykiety są niezbędne do zwiększenia sprzedaży znakowanych nimi produktów. Naklejki mogą być także nośnikami reklamowymi czy formą oznaczania własności.

Drukujemy naklejki zarówno na papierze samoprzylepnym, jak na różnego rodzaju foliach. Każde z tych podłoży ma swoje zalety, a wybór w dużej mierze zależny jest od przeznaczenia, napisz do nas - doradzimy Ci wybór najlepszego rozwiązania dla Twojej potrzeby. Etykiety na butelki najczęściej drukowane są na papierze, z kolei folia częściej stosowana jest tam, gdzie naklejki wydrukowane są z myślą o aplikacji na dłuższy czas lub w trudnych warunkach.

Drukowanie naklejek na samochód

Naklejki na samochód są popularną formą reklamy i oznakowania samochodów firmowych – zwiększają widoczność firmy na ulicach, a często są jednym ze sposobów identyfikacji pojazdów (np. jako numery boczne pojazdów, nie tylko policyjnych).

Istnieje kilka sposobów oklejania samochodów:

  • wycięcie wzoru lub napisu w jednokolorowej folii – taka metoda zapewnia największą trwałość koloru, ale nie daje możliwości druku obrazów lub zdjęć. Z takiej metody często korzystają firmy, którym zależy na umieszczeniu samego logotypu (ewentualnie z napisem) lub służby takie jak policja czy służba zdrowia, a także prywatne firmy ochroniarskie

  • nadruk na folii białej lub przezroczystej – w ten sposób często okleja się samochody służące jako mobilna reklama, ponieważ jest możliwe umieszczenie dowolnego zdjęcia lub grafiki

  • oklejanie metodą One Way Vision – jest to sposób stosowany do oklejania szyb, umożliwiający widoczność z wnętrza pojazdu

W naszej drukarni możesz drukować również kalendarze trójdzielne, pocztówki. Sprawdź naszą ofertę.

Naklejki wielkoformatowe - wydruk

Naklejki wielkoformatowe znajdują zastosowanie nie tylko przy oklejaniu samochodów, lecz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oklejenie większej powierzchni. Przydają się więc do ozdabiania lub oznaczania maszyn, elementów konstrukcyjnych czy ścian. Stosowane są też do oklejania szyb, na przykład biurowców, lub witryn sklepów – zarówno jako stały element wystawy, jak też na przykład oznaczenie sezonowej wyprzedaży.

Druk na folii wykonujemy techniką ekosolwentową – przyjaźniejszą dla środowiska niż klasyczny solwent (hard solvent), a do tego umożliwiającą uzyskanie lepszej jakości obrazu.

Druk na folii białej i przezroczystej

Wśród materiałów, na jakich drukujemy, znajduje się też folia biała oraz przezroczysta. Jest to świetny materiał wykorzystywany w rożnych formach reklamy, np. do oklejenia szyb lub wyprodukowania naklejek. Wykonujemy zarówno niewielkie naklejki, jak i wielkoformatowe arkusze przeznaczone do oklejania samochodów.

Posiadamy również kilka opcji trwałości kleju – wiemy, że czasami klientowi zależy na permanentnym trzymaniu się powierzchni, a czasem wręcz przeciwnie, – jak w wypadku witryn sklepów, gdzie zbyt mocny klej utrudnia pracę osobom aranżującym witrynę.

kontakt