Drukarnia Brzeg

Jeżeli trafiliście tu, szukając w Google „drukarnia Brzeg”, to jesteście w dobrym miejscu! Drukarnia Prudnik oferuje usługi nie tylko dla mieszkańców Prudnika i okolic, ale dla wszystkich, którzy potrzebują dobrej jakości wydruku w rozsądnej cenie. Nieważne, czy chodzi o wydruk wizytówek, czy wielkiego baneru – poradzimy sobie z każdym formatem i ilością egzemplarzy. W zależności od nakładu oferujemy druk cyfrowy lub offsetowy – dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować wariant, który zadowoli klienta zarówno jakością, jak ceną.

Drukarnia Prudnik wykonuje zarówno drobne wydruki, jak wizytówki czy ulotki, jak wielkoformatowe – takie jak naklejki samochodowe czy banery.

Oferujemy pełną obsługę nie tylko w zakresie samego druku, ale także procesów pre-press i post-press – pre-press oznacza, że w razie potrzeby pomożemy skonwertować i przygotować pliki do druku, a jeżeli nie macie obrazów do swojej treści – nasi graficy mogą je zaprojektować i zaproponować układ. Post-press to wszystkie procesy poprodukcyjne, takie jak docinanie, składanie czy oprawianie. Zlecając nam wydruk macie więc pewność, że otrzymacie gotowy produkt najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

Drukujemy zarówno materiały typowo reklamowe i biznesowe, jak też książki, katalogi czy albumy. Przyjmujemy zlecenia zarówno na wielkie nakłady, jak i na pojedyncze egzemplarze – niezależnie od wielkości zamówienia, poświęcamy mu pełną uwagę i dokładamy wszelkich starań, by było zrealizowane zgodnie z życzeniami klienta.

Częścią polityki naszej firmy jest dbałość o przyrodę – dlatego wszędzie, gdzie to możliwe staramy się eliminować materiały mające negatywny wpływ na środowisko. Dlatego w druku na banerach czy twardych powierzchniach posługujemy się technologią ekosolwentową – przy okazji zapewniającą wyższą rozdzielczość otrzymanego obrazu. Oprócz tego zachęcamy naszych klientów do wybierania papierów z certyfikatem FSC®, potwierdzającym pozyskanie surowca z poszanowaniem dla środowiska i w zrównoważony sposób.

Potrzebujesz wydrukować wizytówki? Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

kontakt